Питання-відповідь

У чому різниця між рідким Humic Vet та добавкою у твердому вигляді: саше/порошок/таблетки?

Рідкий Humic Vet відрізняється від твердого способом донесення головної дійової речовини – гумінових кислот. Рідкий Humic Vet в більшій мірі (на 30% проти 5-10% у порошкоподібного) взаємодіє з кров’ю, швидко виводячи токсини і підвищуючи імунітет на клітинному рівні; 70% від активного впливу рідкого Humic Vet націлене на роботу з шлунково-кишковим трактом тварини, захищаючи і перешкоджаючи проникненню в організм нових токсичних з’єднань.

Порошкоподібний Humic Vet (у вигляді таблеток, пудри або в упаковці саше) в меншій мірі впливає на кров в порівнянні з рідким (5-10%), але в свою чергу вираз проявляє терапевтичний ефект, впливаючи на шлунково-кишкового тракту (90-95%). Різний відсоток вмісту гумінових кислот в рідкому Humic Vet і в порошкоподібному обумовлений найбільш доцільною концентрацією діючої речовини для вживання з водою або з кормом.

Важливо відзначити, що однією з сильних сторін добавки в рідкому вигляді є спрощення прийому при отруєннях (діареях) для ослаблених тварин, а також для зручності застосування на великій кількості поголів’я, наприклад для ветеринарів.

Що таке гумінові кислоти и чому вони такі корисні?

Гумінові кислоти – це натуральні, природні речовини. Процес гуміфікації відбувається після розкладання рослин, утворюються високомолекулярні природні органічні сполуки.

Головна властивість гумінових кислот – це їх унікальна біологічна активність, що дозволяє посилювати імунітет, стійкість до різних видів захворювань і грибкової інвазії. Другою не менш важливою властивістю є здатність зв’язувати і виводити токсини, захищаючи організм від продуктів розпаду токсичних речовин, що дозволяє використовувати добавки на основі гумінових кислот як потужні і безпечні сорбенти для нейтралізації негативних наслідків отруєння.

Може мені просто дати активованого вугілля та не купувати Humic Vet?

В першу чергу, добавка Humic Vet відрізняється від звичайних сорбентів доведеною високою безпекою при тривалих термінах застосуваннях. Класичні сорбенти разом з отруйними продуктами розпаду також виводять і корисні мікроелементи. Добавка на основі гумінових кислот навпаки, не тільки не виводить необхідні організму мікро і макроелементи, а й насичує новими.

Важливо відзначити, що гумінові кислоти крім функції сорбентів є активатором імунітету, впливаючи на клітинному рівні. Ця здатність обумовлена активністю і природними властивостями високомолекулярних природних органічних сполук.

Чи можно приймати Humic Vet постійно або тільки при отруєннях?

Для профілактики захворювань, посилення імунітету, а також для поліпшення зовнішнього вигляду тварини – рекомендується застосування добавки Humic Vet на постійній основі. Добавка на основі гумінових кислот є натуральною, природною речовиною, а безліч досліджень і випробувань довело повну безпеку на тривалі терміни застосування.

При отруєннях дозування слід збільшити відповідно до інструкції для більш ефективного лікування. Застосовувати підвищену дозу необхідно до повного одужання, після чого потрібно зробити невелику паузу.

Чи не небезпечно надавати подвійну/потрійну дозу Humic Vet?

Повністю безпечно. При гострих отруєннях рекомендоване дозування Humic Vet повинна бути збільшена в 3 рази, незалежно від того, якого типу добавка – в рідкому або в твердому вигляді. Не варто переживати про можливі негативні наслідки, оскільки підвищена в три рази дозування є вивченою і необхідної для максимально ефективного лікування.

Для вагітних, годуючих, а також для ослаблених тварин в силу різних причин, включаючи і природні процеси у вигляді похилого віку, для більш ефективної профілактики захворювань рекомендується збільшити дозування Humic Vet в два рази, приймати відповідно до інструкції.

Мій домашній улюбленець відмовляється від їжі, як мені задати йому Humic Vet?

Саме для таких випадків створена добавка Humic Vet в рідкому вигляді. Рідку добавку слід розбавити з очищеною питною водою відповідно до інструкції по застосуванню, поїти регулярно.

Чи не небезпечно вагітним тваринам додавати Humic Vet в корм?

Багаторічні клінічні дослідження довели повну безпеку впливу гумінових кислот на вагітних і годуючих тварин. Дослідження показали явне поліпшення загального стану самки і приплоду, підвищення апетиту і зменшення симптомів токсикозу.

Більш того, рекомендоване дозування для годуючих та вагітних тварин повинна бути збільшена вдвічі, в порівнянні зі звичайною профілактичної дозуванням, оскільки організм самки знаходиться в більш активному і стресовому стані.

З якого віку тварини можно додавати Humic Vet в корм?

Рекомендується додавати Humic Vet з віку, коли ваш вихованець почав переходити на звичайний корм. Добавка рекомендується до застосування починаючи з прикорму, відповідно до інструкції.

Завдяки чому Humic Vet покращує стан шкірного покриву і вовни?

Зовнішній вигляд шкірного покриву і вовни поліпшується завдяки очищенню організму тварини від токсичних речовин і становленню правильного (природного) балансу мікробіома в кишечнику. Активний вплив Humic Vet дозволяє боротися з шкідливими грибами і бактеріями, а також із залишками їх життєдіяльності, природним чином насичуючи корисними мікро і макро елементами.

Важливо відзначити, що при дефіциті тих або інших мікроелементів, стан вовни і шкірного покриву погіршується, навіть якщо тварина не показує симптоматику будь-якого захворювання.

Добавка Humic Vet не тільки підвищує імунітет і опірність до різного роду захворювань, але і дозволяє очищати організм, покращуючи травлення. Поганий стан шлунково-кишкового тракту і стресові ситуації в першу чергу негативно впливають на шерсть і шкірний покрив. Прямий вплив Humic Vet – нормалізація ШКТ і підвищення імунітету.

Чи підвищиться грайливість і загальний настрій домашнього вихованця, якщо застосовувати Humic Vet на постійній основі?

Токсичні речовини, що утворюються після розпаду неякісних продуктів (або заражених грибком), неминуче негативно впливають на нервову систему тварини, накопичуючись в організмі. Навіть якщо не спостерігається симптоматика захворювань, ви це відчуваєте зі зміни поведінки свого вихованця, з його настрою.

Використовуючи регулярно добавку Humic Vet, ви гарантовано підвищите імунітет (загальний стан здоров’я) і захистите вашого вихованця від можливих грибкових, паразитарних і вірусних захворювань, а він в свою чергу відповість вам грайливим настроєм і підвищеною контактністю.

Чим відрізняється професійна лінійка Humic Vet PRO від звичайних добавок Humic Vet?

Склад добавок повністю ідентичний. PRO-лінія створена для зручності застосування завдяки збільшеному об’єму, а також для економії. Рекомендується для використання ветеринарами і великими заводчиками тварин.

У мого домашнього вихованця – діарея/отруєння. Ви пропонуєте кілька видів добавок Humic Vet, що мені найкраще взяти?

Отруєння можна лікувати будь-яким видом добавок Humic Vet із запропонованих на нашому сайті. В інструкції із застосування зазначене необхідне дозування для лікування діареї, а також інша важлива інформація. Але, для більшої зручності підійде спеціальна форма випуску у вигляді таблеток – Humic Vet Tabl, яка спочатку призначається для лікування наслідків отруєння.

Якщо ваша тварина відмовляється приймати їжу, добавка Humic Vet в рідкому вигляді дозволяє боротися з наслідками отруєння через напування.

Я хочу викристовувати Humic Vet в якості профілактики різних захворювань, який мене купити Humic Vet для застосування на постійній основі?

Все індивідуально і залежить від виду вашого вихованця, а також від планованого терміну профілактики. Наприклад, якщо ви великий заводчик собак або кішок, то для економії коштів і зручності найбільш доцільним буде використання професійної лінії – “Humic Vet Pro 250 g” або “Humic Vet Pro 250 ml” в рідкому вигляді.

Якщо у вас кілька домашніх вихованців, то “Humic Vet powder 60 g” у вигляді присипки є цілком підходящим варіантом для регулярного застосування.

У чому відмінність Humic Vet від інших видів кормових добавок?

Різні кормові добавки володіють різним складом, діючою речовиною. Всі кормові добавки націлені на те, щоб збалансувати раціон важливими живильними речовинами, зробити його більш повноцінним і ефективним. Але, звичайні кормові добавки не містять гумінових кислот, які націлені на посилення імунітету і захист організму тварини від усіляких захворювань. Для цих цілей зазвичай використовуються антибіотики та інші лікарські препарати, часто вже після симптоматики захворювання.

Добавка Humic Vet на основі гумінових кислот є особливою серед кормових добавок, її місія полягає в тому, щоб захистити тварину від захворювань і збалансувати роботу шлунково-кишкового тракту, який і відповідає в свою чергу за нормальну засвоюваність їжі і поповнення організму необхідними мікроелементами.

З яким кормом можно використовувати добавку Humic Vet?

Humic Vet можна використовувати з будь-яким видом корму, незалежно від складу і виробника.

Чи проводилися якісь дослідженняі клінічні випробування добавки Humic Vet?

Багаторічні дослідження і клінічні випробування неодноразово довели повну безпеку і незаперечну користь застосування добавок на основі гумінових кислот, чим і є добавка Humic Vet. Позитивний вплив гумінових кислот на організми тварин і людей вивчалося в багатьох університетах Європи, Північної Америки та Азії. Одні з найбільших і всебічних досліджень гумінових кислот були проведені в США, в Техаському Університеті.

Дослідження гумінових кислот і розвиток їх застосування в тваринництві тривають досі, добавки також вводяться для заміни застарілих і небезпечних антибіотиків, підвищуючи безпеку і екологічність.

Чи схвалена добавка Humic Vet асоціацією ветеринарів?

Так. Добавка Humic Vet схвалена Міжнародною Асоціацією Ветеринарів (МАВ) і рекомендується до регулярного застосування для профілактики захворювань як в промисловому тваринництві, так і для домашніх тварин. Визнана незаперечна користь гумінові кислот – головної діючої речовини кормової добавки Humic Vet.

Скільки днів застосовувати добавку Humic Vet при діареї/отруєнні?

При діареї / отруєнні рекомендується додавати Humic Vet в корм або воду (добавку в рідкому вигляді) до повного одужання, відповідно до інструкції по застосуванню.

Важливо відзначити, що Humic Vet у вигляді таблеток – спочатку розроблений для лікування отруєння, як найбільш зручна лікарська форма.

Мій домашній улюбленець харчується кращим кормом і зараз нічим не хворіє. Чи є сенс додавати Humic Vet йому в корм у якості профілактики, якщ начебто і так все добре?

Так. Симптоматика хвороб є вже крайньою стадією того чи іншого захворювання. Тому, профілактика захворювань є одним з найважливіших інструментів лікарів і ветеринарів.

Якісний корм не є гарантією від можливих захворювань, включаючи і розлади шлунково-кишкового тракту. Дослідження показали, що майже у всіх кормах для тварин, навіть відомих і визнаних виробників, фіксували наявність мікотоксинів, що перевищують гранично допустимі концентрації. До 70% вихідної сировини кормів для тварин заражена такими грибами, як: Фузар, Аспергіли, Альтернарія і інші.

Важливо відзначити, що паразитарні, вірусні та грибкові інвазії є неминучою частиною життєвого процесу тварини, навіть при самому ретельному догляді. Кормова добавка Humic Vet створена для посилення імунітету і підвищення стійкості до можливих захворювань, нейтралізації мікотоксинів, а також для загального поліпшення стану шлунково-кишкового тракту, що в свою чергу дозволяє організму тварини краще засвоювати поживчі речовини з корму.

Я підібрав ослаблену вуличну тварину, яка погано харчувалася. Як їй може допомогти добавка Humic Vet?

Неякісний корм або незбалансоване харчування неминуче призводить до ослаблення імунітету і загального поганого стану здоров’я тварини. В організмі вихованця утворюється дефіцит життєво важливих мікроелементів, що в свою чергу веде до ослаблення захисних функцій.

Завдяки особливим властивостям гумінових кислот, кормова добавка Humic Vet дозволить ослабленій тварині в найкоротші терміни отримати з корму всі необхідні організму мікроелементи, одночасно з цим нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту і посилює імунітет на клітинному рівні.

Чи залежить дозування Humic Vet від стану тварини/цілей застосування?

Так. Для успішної профілактики захворювань і посилення імунітету ослабленої, вагітної, молодої та літньої тварини – потрібна подвійна доза кормової добавки Humic Vet. При гострому отруєнні застосовується потрійне дозування до повного одужання, після чого необхідна пауза, відповідно до інструкції по застосуванню.

Для здорової і дорослої тварини, для профілактики захворювань і посилення імунітету використовується стандартне дозування Humic Vet на регулярній основі.

Від яких захворювань може захистити кормова добавка Humic Vet?

Майже будь-яке захворювання є наслідком “програної війни” імунітету. Чим сильніше імунітет здорової тварини, тим менше ймовірності захворювань.

Кормова добавка Humic Vet підсилює (відновлює) імунітет тварини, регулюючи ШКТ для кращого засвоєння необхідних організму речовин з корму; прямим наслідком цього буде підвищена опірність до будь-яких можливих захворювань: грибкових, паразитарних або вірусних.

Як Humic Vet покращує травлення при зміні корму?

Шлунково-кишковий тракт тварини володіє унікальною мікрофлорою, яка обумовлена його способом життя і кормом. При зміні корму, шлунково-кишковий тракт тварини зустрічається з новим балансом речовин, внаслідок чого можливі розлади і неефективне засвоєння необхідних мікроелементів.

Гумінові кислоти кормової добавки Humic Vet володіють вираженими властивостями захисту і регулювання шлунково-кишкового тракту, що дозволяє максимально комфортно для організму перейти на новий вид корму, адаптуватися в найкоротші терміни, одночасно з цим отримуючи з корму все необхідне організму.

Я професійний заводчик тварин і вже додаю різні кормові добавки для профілактики захворювань і поліпшення звнішнього вигляду. Що мені дасть Humic Vet в комбінації з іншими кормовими добавками?

Звичайні кормові добавки містять комплекс мікроелементів, необхідних тварині, що звичайно ж, робить їх корисними і потрібними. Кормова добавка Humic Vet, на відміну від стандартних добавок, не містить в собі класичний набір мікроелементів, її унікальність полягає в головній діючій речовині – гумінових кислотах, природна властивість яких є посилення імунітету, підвищення засвоюваності поживних речовин і профілактичний захист від всіляких захворювань.

Використовуючи добавку Humic Vet в комбінації зі стандартними кормовими добавками, ви посилите засвоюваність мікроелементів з корму, одночасно з цим нормалізуєте шлунково-кишковий тракт тварини, підвищите захисні функції організму.

У моєї кішки посилився неприємний запах туалету. Чи допоможе Humic Vet у цьому випадку?

Так. Посилення неприємного запаху туалету говорить про негативні зміни в організмі вашого вихованця. Причин може бути безліч, але найчастіше це збої в роботі шлунково-кишкового тракту, що ведуть до дисбалансу речовин в організмі, внаслідок чого в сечі тварини накопичується багато аміаку, який і є причиною неприємного запаху.

Пряма дія кормової добавки Humic Vet – регулювання шлунково-кишкового тракту, що в переважному випадку дозволяє нормалізувати кількість аміаку і нейтралізувати неприємні і різкі запахи туалету.

Мій домашній улюбленець – похилого віку, яким чином добавка Humic Vet допоможе йому стати більш активним і життєрадісним?

З віком у будь-якої тварини послаблюється імунітет, відбуваються зміни в роботі ШКТ і органах, які відповідають за успішне виведення токсинів, отруйних продуктів розпаду. Нирки і печінка починають давати збої, знижується їхня функція.

Пряма дія гумінових кислот добавки Humic Vet – підвищення імунітету і виведення токсинів з організму. Застосування Humic Vet на постійній основі дозволяє полегшити виведення токсинів у літньої тварини, одночасно з цим нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту. Все це в сумі поліпшить стан здоров’я і зробить вашого вихованця більш активним і життєрадісним.

Чи застосовуються добавки на основі гуміновых кислот на Заході? Що думають європейські ветерінари про кормову добавку Humic Vet?

Кормові добавки на основі гумінових кислот вже давно і успішно застосовують у всьому світі, Європа і США – звичайно ж не виняток. Дуже великий внесок по вивченню і застосуванню гумінових кислот в тваринництві привнесли Азіатські і Мексиканські виробники, які в останнє десятиліття використовують гумінові кислоти для профілактики захворювань і підвищення безпеки виробництва, в тому числі і в промисловому масштабі.

Завдяки Humic Vet, кормова добавка на основі гумінових кислот стала доступна і для домашнього використання!

Як мені краще застосовувати добавку Humic Vet для профілактики захворювань – постійно або періодично, з перервами? І чи буде користь від періодичного застосування?

Навіть періодичне застосування кормової добавки Humic Vet гарантовано поліпшить стан здоров’я вашого вихованця, що доведено на практиці і статистично зафіксовано ветеринарами, в тому числі і в промисловому тваринництві.

Для більшої ефективності рекомендується застосовувати добавку Humic Vet – на постійній основі.

Заполните форму и мы свяжемся с вами,
чтобы ответить на ваши вопросы

    Догори

    Кошик

    0