Humic Vet
для СОБАК

Гіпоалергенна добавка в корм для щоденного використання (застосування) на основі гумінових і фульвових кислот

Як працює

Діюча речовина

Добавка до корму Humic Vet складається на 70-80% з гумінових і фульвових кислот, 100% природних високомолекулярних органічних сполук, які життєво необхідні для будь-якого живого організму.

У них міститься повний набір необхідних мінералів, макро і мікроелементів, а також полісахариди, ненасичені жирні кислоти, поліфеноли, катехіни, ізофлавони, хінони та інші важливі органічні сполуки.

Спосіб застосування

Оберіть категорію:

Рекомендація по застосуванню:

Цуценят з тритижневого віку починають підгодовувати, плавно йдучи від материнського молока. Незалежно від загального стану організму годуючої суки, в її молоці з часом стає все менше корисних і необхідних цуценятам речовин. Якщо ж мати грудної дитини ослаблена і з молоком не надходить необхідна кількість мікроелементів, для здорового росту цуценят категорично рекомендується застосування натуральних кормових добавок.

• Для здорового і збалансованого харчування, а також для профілактики захворювань: з 4 тижнів додавати Humic Vet в прикорм на постійній основі.

• Для зміцнення організму цуценят і годуючої суки: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів. Добавка покращує травлення і доставляє в організм цуценят, що росте, разом з молоком необхідні мінерали і мікроелементи.

Рекомендація по застосуванню:

Цуценята віком від 1 до 3 місяців потребують поступове переведення з молока на звичайний корм, яким ви плануєте годувати. Регулярність годування – 4-6 разів на добу. У цьому віці особливо важливо якість харчування для зростаючого організму, оскільки молока вже не вистачає і утворюється дефіцит необхідних мінералів і мікроелементів.

• Для здорового і збалансованого харчування, а також для профілактики захворювань: додавати Humic Vet в корм на постійній основі разом з прикормом. Добавка покращує травлення і доставляє в організм, що росте, необхідні речовини.

• Для зміцнення організму: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів.

• Для мінімізації ймовірності розвитку шкірних захворювань, викликаних харчовими і паразитарними алергенами, бактеріями, грибами і вірусами: додавати Humic Vet в корм на постійній основі.

Рекомендація по застосуванню:

Дорослі собаки потребують правильно збалансований корм два рази на день, вранці і ввечері. Якщо ваш вихованець ослаблений в силу різних обставин, а саме: низька якість корму, поганий апетит, хворобливий стан або в післяопераційний період – необхідні комплексні зміцнючі добавки до корму.

• Для здорового і збалансованого харчування, а також для профілактики захворювань: додавати Humic Vet в корм на постійній основі. Добавка покращує травлення і доставляє в організм необхідні мінерали і мікроелементи.

• Для разового посилення імунітету: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів.

• Під час хвороби або в післяопераційний період застосовувати рідкий Humic Vet, додавши його в воду. Добавка має ранозагоювальний ефект і сприяє швидкому відновленню функцій внутрішніх органів після операції.

Рекомендація по застосуванню:

Великі собаки віком від 7 років і середні / малі від 8-9 років вважаються літніми. З цього віку їх активність починає падати, а організм стає більш чутливим до якості харчування і алергенів. Щоб ваш літній вихованець залишався здоровим і радував своєю активністю – потрібно особливо ретельно стежити за збалансованим харчуванням. З цього віку рекомендуються комплексні добавки до корму, що заповнюють організм необхідними мікроелементами і допомагають виводити шлаки / токсини.

• Для разового очищення організму від шлаків / токсинів літній собаки: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів. Добавка активно зв’язує токсини і виводить їх з організму домашніх тварин, одночасно з цим відновлюючи мінеральний і кислотно-лужний баланс.

• Для здорового і збалансованого харчування, а також для профілактики захворювань: додавати Humic Vet в корм на постійній основі.

• Під час хвороби або в післяопераційний період застосовувати рідкий Humic Vet, додавши його в воду. Добавка має ранозагоювальний ефект і сприяє швидкому відновленню функцій внутрішніх органів після операції.

Рекомендація по застосуванню:

Під час вагітності та годування собаки відчувають особливий стрес – дисбаланс речовин, оскільки зростаючий приплід (як і молоко) забирає з організму безліч важливих мікроелементів. Необхідно ретельно стежити за правильним харчуванням, рекомендується використовувати натуральні комплексні добавки до корму.

• Для щенних сук рекомендується профілактичне застосування Humic Vet на постійній основі.

• Для зміцнення організму і зняття симптомів токсикозу: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів.

Рекомендований товар:

Що кажуть ветеринари

Іван Капустянський

Я ветеринар в притулку для собак і працюю з Humic Vet не перший рік. Вважаю цей продукт одним з кращих у своєму роді, який вже допоміг багатьом нашим маленьким пацієнтам відновитися після важких отруєнь і операцій.
Також рекомендую добавку до постійного застосування в якості профілактики, це підвищить імунітет завдяки нормалізації шлунково-кишкового тракту, від чого в першу чергу залежить життєвий тонус вашого вихованця.

Ірина Самойлова

Вже 20 років спеціалізуюся на дерматології. До мене часто водять собак і кішок виставкових порід, у яких раптово з’явилися проблеми зі шкірою або вовною. І майже завжди причина проблеми криється в неправильному харчуванні.
Відразу ж рекомендую комплексні відновлювальні заходи, серед які обов’язково прописую очищаючі засоби і поживні добавки. Коли познайомилася з кормовою добавкою Humic Vet – була дуже здивована, що вона працює відразу по двох цих напрямках: необхідні мікроелементи + сорбент. Вкрай рекомендую своїм колегам як ліки нового покоління.

Василь Петров

Працюю ветеринаром-хірургом у великій клініці, часто виїжджаю на фермерські господарства. Після оперативного втручання тварина завжди слабшає, організм бореться не тільки з наслідків недуги, а й операції. В цей час вкрай важливо дотримуватися заходів з підтримки ослабленого організму.
Рідка добавка Humic Vet виявилася дуже ефективна в післяопераційний період, дозволяючи використовувати приховані ресурси організму на клітинному рівні. До того ж, сорбційні властивості Humic Vet знімають навантаження з органів, що особливо важливо для відновлюється вихованця.

Олена Буйневіч

Моя практика пов’язана з контролем по вирощуванню кроликів на фермах, є позаштатним працівником відразу декількох господарств. Познайомилася з кормовою добавкою Humic Vet всього пару років тому за порадою колег Кролики надзвичайно ніжні тварини, які вимагають особливий підхід і максимально збалансоване харчування, їм життєво необхідні своєчасні профілактичні заходи.
Humic Vet відмінно справляється зі своїм завданням, регулюючи і стабілізуючи ШКТ моїх вихованців, що на практиці зменшило падіж. Рекомендую всім фермерам для постійного застосування.

Євген Машков

Хороший ветеринар, відповідаючи за своїх маленьких пацієнтів, повинен рекомендувати профілактичні комплексні заходи, щоб уникнути виникнення хвороб. Оперативне лікування і рішення раптово виниклих проблем – є лише частиною роботи, в той час, як головна задача – не допустити виникнення захворювань. Для тварин дуже важливо отримувати з харчуванням все необхідне організму. Якщо ви не впевнені в правильності харчування, необхідно використовувати сорбенти і комплексні кормові добавки.
Humic Vet на основі гумінових кислот з комплексом мінералів зарекомендував себе як відмінний рішенням по підтримці здоров’я тварини. Раджу як щоденну добавку.

Відгуки

Заполните форму и мы свяжемся с вами,
чтобы ответить на ваши вопросы

    Догори

    Кошик

    0