Humic Vet
для ПТАХІВ

Гіпоалергенна добавка в корм для щоденного використання (застосування) на основі гумінових і фульвових кислот

Як працює

Діюча речовина

Добавка до корму Humic Vet складається на 70-80% з гумінових і фульвових кислот, 100% природних високомолекулярних органічних сполук, які життєво необхідні для будь-якого живого організму.

У них міститься повний набір необхідних мінералів, макро і мікроелементів, а також полісахариди, ненасичені жирні кислоти, поліфеноли, катехіни, ізофлавони, хінони та інші важливі органічні сполуки.

Спосіб застосування

Оберіть категорію:

Рекомендація по застосуванню:

Пташенята починають з 3 тижня привчатися харчуватися самостійно. До цього часу мати годує їх молоком, яке виробляється у неї в м’язовому шлунку. Якщо самка відмовляється від свого потомства, необхідно вигодовувати пташенят дитячою сумішшю кожні 2 години; згодом годування доводять до 6 разів на добу. Однак такого штучного харчування часто недостатньо для здорового росту і розвитку пташенят, тому рекомендується додавати в раціон натуральну кормову добавку.

• Для пташенят на штучному вигодовуванні до 3 тижнів рекомендується застосовувати рідкий Humic Vet, додавши його в суміш для пташенят; добавка покращує травлення і доставляє в організм, що росте необхідні мінерали і мікроелементи.

• Для здорового і збалансованого харчування, а також для профілактики захворювань: з 3 тижнів додавати Humic Vet в прикорм на постійній основі.

• Для зміцнення організму: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів.

Рекомендація по застосуванню:

Починаючи з тритижневого віку, пташенятам на штучному вигодовуванні дають суміш 3-4 рази на добу, поступово привчаючи до звичайного корму. У цей період зростання особливо важливо збалансоване харчування як для штучному вигодовуванні так і для пташенят, яких вигодовувала мати. Через зменшення кількості молока починається дефіцит важливих мікроелементів.

• Для здорового і збалансованого харчування, а також для профілактики захворювань: додавати Humic Vet в корм на постійній основі разом з прикормом. Добавка покращує травлення і доставляє в організм, що росте необхідні речовини.

• Для зміцнення організму: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів.

• Для мінімізації ймовірності розвитку шкірних захворювань, викликаних харчовими і паразитарними алергенами, бактеріями, грибами і вірусами: додавати Humic Vet в корм на постійній основі.

Рекомендація по застосуванню:

Дорослі птахи потребують збалансоване та якісне харчування. Свіжий корм необхідно насипати з ранку 1 раз на добу; 1 порція розраховується на весь день. Якщо ваш вихованець ослаблений в силу різних обставин, а саме: низька якість корму, поганий апетит, хворобливий стан або в післяопераційний період – необхідні комплексні зміцнюючі добавки до корму.

• Для зменшення запаху від туалету, здорового і збалансованого харчування, а також для профілактики захворювань: додавати Humic Vet в корм на постійній основі. Добавка покращує травлення і нормалізують обмін речовин, що ефективно усуває фізіологічні причини виникнення неприємних запахів.

• Для разового посилення імунітету: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів.

• Під час хвороби або в післяопераційний період застосовувати рідкий Humic Vet, додавши його в воду. Добавка має ранозагоювальний ефект і сприяє швидкому відновленню функцій внутрішніх органів після операції.

Рекомендація по застосуванню:

У літньому віці, в залежності від виду вашого папуги, активність починає знижуватися, а здоров’я і імунітет стають більш вразливими. Щоб ваш літній вихованець залишався здоровим і радував своєю активністю – потрібно особливо ретельно стежити за збалансованим харчуванням. З цього віку рекомендуються комплексні добавки до корму, що заповнюють організм необхідними мікроелементами і допомагають виводити шлаки / токсини.

• Для разового очищення організму від шлаків / токсинів літнього папуги: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів. Добавка активно зв’язує токсини і виводить їх з організму домашніх тварин, одночасно з цим відновлюючи мінеральний і кислотно-лужний баланс.

• Для зменшення запаху від туалету, здорового і збалансованого харчування, а також для профілактики захворювань: додавати Humic Vet в корм на постійній основі. Добавка покращує травлення і нормалізують обмін речовин, що ефективно усуває фізіологічні причини виникнення неприємних запахів.

• Під час хвороби або в післяопераційний період застосовувати рідкий Humic Vet, додавши його в воду. Добавка має ранозагоювальний ефект і сприяє швидкому відновленню функцій внутрішніх органів після операції.

Рекомендація по застосуванню:

Під час вагітності та висиджування яєць організм самки птахів відчуває сильні навантаження. Особливо вразливим для здоров’я вашого вихованця є період годування пташенят, так як з молоком матері з організму йде велика кількість важливих для здоров’я мікроелементів. У цей період необхідно забезпечити самку якісним збалансованим харчуванням, рекомендуються натуральні комплексні добавки до корму.

Неодноразові дослідження по застосуванню Humic Vet довели безперечну користь добавки під час вагітності та лактації, завдяки комплексу натуральних мікро і макро елементів, що входять до її складу. У цей період особливо важлива профілактика алергічних реакцій, яку гарантують сорбційні властивості Humic Vet.

• У період яйцекладки і насиджування рекомендується профілактичне застосування Humic Vet на постійній основі.

• Для зміцнення організму і зняття симптомів токсикозу: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів.

Рекомендований товар:

Що кажуть ветеринари

Іван Капустянський

Я ветеринар в притулку для собак і працюю з Humic Vet не перший рік. Вважаю цей продукт одним з кращих у своєму роді, який вже допоміг багатьом нашим маленьким пацієнтам відновитися після важких отруєнь і операцій.
Також рекомендую добавку до постійного застосування в якості профілактики, це підвищить імунітет завдяки нормалізації шлунково-кишкового тракту, від чого в першу чергу залежить життєвий тонус вашого вихованця.

Ірина Самойлова

Вже 20 років спеціалізуюся на дерматології. До мене часто водять собак і кішок виставкових порід, у яких раптово з’явилися проблеми зі шкірою або вовною. І майже завжди причина проблеми криється в неправильному харчуванні.
Відразу ж рекомендую комплексні відновлювальні заходи, серед які обов’язково прописую очищаючі засоби і поживні добавки. Коли познайомилася з кормовою добавкою Humic Vet – була дуже здивована, що вона працює відразу по двох цих напрямках: необхідні мікроелементи + сорбент. Вкрай рекомендую своїм колегам як ліки нового покоління.

Василь Петров

Працюю ветеринаром-хірургом у великій клініці, часто виїжджаю на фермерські господарства. Після оперативного втручання тварина завжди слабшає, організм бореться не тільки з наслідків недуги, а й операції. В цей час вкрай важливо дотримуватися заходів з підтримки ослабленого організму.
Рідка добавка Humic Vet виявилася дуже ефективна в післяопераційний період, дозволяючи використовувати приховані ресурси організму на клітинному рівні. До того ж, сорбційні властивості Humic Vet знімають навантаження з органів, що особливо важливо для відновлюється вихованця.

Олена Буйневіч

Моя практика пов’язана з контролем по вирощуванню кроликів на фермах, є позаштатним працівником відразу декількох господарств. Познайомилася з кормовою добавкою Humic Vet всього пару років тому за порадою колег Кролики надзвичайно ніжні тварини, які вимагають особливий підхід і максимально збалансоване харчування, їм життєво необхідні своєчасні профілактичні заходи.
Humic Vet відмінно справляється зі своїм завданням, регулюючи і стабілізуючи ШКТ моїх вихованців, що на практиці зменшило падіж. Рекомендую всім фермерам для постійного застосування.

Євген Машков

Хороший ветеринар, відповідаючи за своїх маленьких пацієнтів, повинен рекомендувати профілактичні комплексні заходи, щоб уникнути виникнення хвороб. Оперативне лікування і рішення раптово виниклих проблем – є лише частиною роботи, в той час, як головна задача – не допустити виникнення захворювань. Для тварин дуже важливо отримувати з харчуванням все необхідне організму. Якщо ви не впевнені в правильності харчування, необхідно використовувати сорбенти і комплексні кормові добавки.
Humic Vet на основі гумінових кислот з комплексом мінералів зарекомендував себе як відмінний рішенням по підтримці здоров’я тварини. Раджу як щоденну добавку.

Відгуки

Заполните форму и мы свяжемся с вами,
чтобы ответить на ваши вопросы

    Догори

    Кошик

    0