Humic Vet для
ГРИЗУНІВ

Гіпоалергенна добавка в корм для щоденного використання (застосування) на основі гумінових і фульвових кислот

Як працює

Діюча речовина

Добавка до корму Humic Vet складається на 70-80% з гумінових і фульвових кислот, 100% природних високомолекулярних органічних сполук, які життєво необхідні для будь-якого живого організму.

У них міститься повний набір необхідних мінералів, макро і мікроелементів, а також полісахариди, ненасичені жирні кислоти, поліфеноли, катехіни, ізофлавони, хінони та інші важливі органічні сполуки.

Спосіб застосування

Оберіть категорію:

Рекомендація по застосуванню:

Дитинчата гризунів харчуються молоком до 3-4 тижнів. Якщо самка відмовилася від свого потомства або мати з дитинчатами були розділені по іншій причині, малюків необхідно вигодовувати самостійно молоком або ж придбати спеціальне сухе молоко в зоомагазині. У цей нелегкий для дитинчат період важливо вберегти маленьких гризунів від додаткового стресу, а також забезпечити їм якісне і збалансоване харчування для здорового росту і розвитку.

• Для дитинчат гризунів до 3-4 тижнів застосовувати рідкий Humic Vet, додавши його в молоко або розведену сухий суміш; добавка покращує травлення і доставляє в організм, що росте необхідні мінерали і мікроелементи.

• Для здорового і збалансованого харчування, а також для профілактики захворювань: з 3-4 тижнів додавати в корм Humic Vet на постійній основі разом з прикормом.

• Для зміцнення організму: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів.

Рекомендація по застосуванню:

З 3-4 тижня дитинчата гризунів починають поступово харчуватися самостійно. За типом харчування всіх гризунів можна розділити на два типи: особини зі змішаним типом харчування і облігатно травоїдні. Регулярність прикорму – 3-4 рази на день.

Під час переходу з молочного вигодовування на звичайний корм, активно зростаючий організм починає відчувати брак важливих для росту і розвитку мінералів і мікроелементів. Щоб повною мірою забезпечити надходження необхідних зростаючому організму поживних речовин, рекомендується застосовувати комплексні зміцнюючі добавки.

• Для здорового і збалансованого харчування, а також для профілактики захворювань: додавати в корм Humic Vet на постійній основі разом з прикормом. Добавка покращує травлення і доставляє в організм, що росте, необхідні речовини.

• Для зміцнення організму: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів. Для мінімізації ймовірності розвитку шкірних захворювань, викликаних харчовими і паразитарними алергенами, бактеріями, грибами і вірусами: додавати в корм Humic Vet на постійній основі.

Рекомендація по застосуванню:

Дорослі гризуни, незалежно від типу харчування, потребують збалансованому і регулярному годуванні, мінімум 2 рази на добу – вранці і ввечері. Воду слід міняти щодня. Якщо вихованець хворий або був ослаблений через низьку якість корму або в післяопераційний період, в його раціон необхідно ввести комплексні зміцнюють добавки для якнайшвидшого відновлення.

• Для здорового і збалансованого харчування, а також для профілактики захворювань: додавати в корм Humic Vet на постійній основі. Добавка покращує травлення і доставляє в організм необхідні мінерали і мікроелементи.

• Для разового посилення імунітету: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів.

• Під час хвороби або в післяопераційний період застосовувати рідкий Humic Vet, додавши його в воду. Добавка має ранозагоювальний ефект і сприяє швидкому відновленню функцій внутрішніх органів після операції.

Рекомендація по застосуванню:

Щоб підтримати сили і здоров’я вашого вихованця в цьому віці, дуже важливо ретельно стежити за його харчуванням, так як в більшості випадків захворювання домашніх гризунів похилого віку пов’язані саме з порушенням норм годування. Їжа вашого вихованця повинна строго відповідати типу його харчування, як можна ближче до природної. Тому так важливо подбати про доповнення до щоденного, звичайного корму – комплексних добавок, які містять всі необхідні мікро і макроелементи, а також допомагають виводити токсини з організму.

• Для разового очищення організму від шлаків / токсинів похилого гризуна: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів. Добавка активно зв’язує токсини і виводить їх з організму домашніх тварин, одночасно з цим відновлюючи мінеральний і кислотно-лужний баланс.

• Для здорового і збалансованого харчування , а також для профілактики захворювань: додавати в корм Humic Vet на постійній основі.

• Під час хвороби або в післяопераційний період застосовувати рідкий Humic Vet, додавши його в воду. Добавка має ранозагоювальну ефектом і сприяє швидкому відновленню функцій внутрішніх органів після операції.

Рекомендація по застосуванню:

Під час вагітності та лактації самки гризунів особливо уразливі і потребують додаткової турботи, якісного і збалансованого харчування. Вагітній та годуючій самці слід виділяти трохи більше їжі, ніж зазвичай. Зростаючий приплід (як і молоко) забирає з організму безліч важливих мікроелементів, рекомендується використовувати натуральні комплексні добавки до корму.

Неодноразові дослідження по застосуванню Humic Vet довели безперечну користь добавки під час вагітності та лактації, завдяки комплексу натуральних мікро і макро елементів, що входять до складу. У цей період особливо важлива профілактика алергічних реакцій, яку гарантують сорбційні властивості Humic Vet.

• Для вагітних і годуючих гризунів рекомендується профілактичне застосування Humic Vet на постійній основі.

• Для зміцнення організму і зняття симптомів токсикозу: мінімальний курс Humic Vet – 7 днів.

Рекомендований товар:

Що кажуть ветеринари

Іван Капустянський

Я ветеринар в притулку для собак і працюю з Humic Vet не перший рік. Вважаю цей продукт одним з кращих у своєму роді, який вже допоміг багатьом нашим маленьким пацієнтам відновитися після важких отруєнь і операцій.
Також рекомендую добавку до постійного застосування в якості профілактики, це підвищить імунітет завдяки нормалізації шлунково-кишкового тракту, від чого в першу чергу залежить життєвий тонус вашого вихованця.

Ірина Самойлова

Вже 20 років спеціалізуюся на дерматології. До мене часто водять собак і кішок виставкових порід, у яких раптово з’явилися проблеми зі шкірою або вовною. І майже завжди причина проблеми криється в неправильному харчуванні.
Відразу ж рекомендую комплексні відновлювальні заходи, серед які обов’язково прописую очищаючі засоби і поживні добавки. Коли познайомилася з кормовою добавкою Humic Vet – була дуже здивована, що вона працює відразу по двох цих напрямках: необхідні мікроелементи + сорбент. Вкрай рекомендую своїм колегам як ліки нового покоління.

Василь Петров

Працюю ветеринаром-хірургом у великій клініці, часто виїжджаю на фермерські господарства. Після оперативного втручання тварина завжди слабшає, організм бореться не тільки з наслідків недуги, а й операції. В цей час вкрай важливо дотримуватися заходів з підтримки ослабленого організму.
Рідка добавка Humic Vet виявилася дуже ефективна в післяопераційний період, дозволяючи використовувати приховані ресурси організму на клітинному рівні. До того ж, сорбційні властивості Humic Vet знімають навантаження з органів, що особливо важливо для відновлюється вихованця.

Олена Буйневіч

Моя практика пов’язана з контролем по вирощуванню кроликів на фермах, є позаштатним працівником відразу декількох господарств. Познайомилася з кормовою добавкою Humic Vet всього пару років тому за порадою колег Кролики надзвичайно ніжні тварини, які вимагають особливий підхід і максимально збалансоване харчування, їм життєво необхідні своєчасні профілактичні заходи.
Humic Vet відмінно справляється зі своїм завданням, регулюючи і стабілізуючи ШКТ моїх вихованців, що на практиці зменшило падіж. Рекомендую всім фермерам для постійного застосування.

Євген Машков

Хороший ветеринар, відповідаючи за своїх маленьких пацієнтів, повинен рекомендувати профілактичні комплексні заходи, щоб уникнути виникнення хвороб. Оперативне лікування і рішення раптово виниклих проблем – є лише частиною роботи, в той час, як головна задача – не допустити виникнення захворювань. Для тварин дуже важливо отримувати з харчуванням все необхідне організму. Якщо ви не впевнені в правильності харчування, необхідно використовувати сорбенти і комплексні кормові добавки.
Humic Vet на основі гумінових кислот з комплексом мінералів зарекомендував себе як відмінний рішенням по підтримці здоров’я тварини. Раджу як щоденну добавку.

Відгуки

Заполните форму и мы свяжемся с вами,
чтобы ответить на ваши вопросы

    Догори

    Кошик

    0